SPRING INTRAMURAL
PARTICIPATION LIST
Last updated on 03/28/24
The following people have had their registrations accepted for the Spring Intramural Program:
PLAYER
YY-MM
DIVISION
TEAM/TIME
Abdelnaby
Alexander
18-10
Atoms Advanced
9:30
Abdelnaby
Zachary
13-06
Seniors
Cowboys
Abramowitz
CJ
17-11
Bantams
Lakers
Abrams
Jaxson
16-08
Juniors
Tottenham
Abrams
Olivia
15-01
Protons
Cameroon
Abrams
Shep
19-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Addis
Gideon
15-06
Intermediates
Avalanche
Aguero
Angel
13-03
Seniors
Dolphins
Aizenberg
Caleb
14-05
Intermediates
Bruins
Ajmeri
Isra
18-06
Neutrons Regular
12:00
Akhavein
Emma
15-02
Protons
Ghana
Alam
Gabe
14-05
Intermediates
Kings
Alam
Harrison
19-09
PeeWees Boys Morning
10:45
Alam
Lucas
16-02
Juniors
Liverpool
Alashker
Naya
18-03
Neutrons Beginners
2:30
Alashker
Zain
19-07
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Alden
Blake
17-09
Microns
Monaco
Alden
Hayes
19-10
PeeWees Girls Morning
9:30
Alekna
Lexington
17-07
Microns
Denmark
Alexander
Max
18-03
Atoms Advanced
9:30
Alexander
Sierra
14-05
Protons
Australia
Aller
Nathaniel
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Allukian
Charlotte
17-04
Microns
France
Alvarez-Manitou
Tristan
11-12
Seniors
Patriots
Amelkin
Fedor
13-12
Seniors
Eagles
Amoroso
Gavin
17-01
Bantams
Celtics
Amzallag
Isaac
17-09
Bantams
Sixers
Anand
Anand
17-01
Bantams
Spurs
Ananiglo
Nelson
13-12
Seniors
Falcons
Anderson
Aubrey
15-08
Protons
Mexico
Anderson
Finn
13-03
Seniors
Falcons
Anderson
Jay
11-09
Seniors
Falcons
Anderson
Mekhi
12-11
Seniors
Patriots
Angel
Charlotte
18-08
Neutrons Beginners
2:30
Angel
Gabriel
15-08
Juniors
Southampton
Antar
Tommy
13-11
Seniors
Rams
Anthony
Eleanor
18-03
Microns
France
Apfelbaum
Noah
19-02
PeeWees Girls Morning
9:30
Apfelbaum
Sloane
19-02
PeeWees Girls Morning
9:30
Arismendi
Fabian
11-07
Seniors
Cowboys
Arismendi
Gabriel
14-12
Intermediates
Kings
Arjoon
Andy
18-05
Atoms Regular
12:00
Atkinson
Delaney
12-08
Electrons
Dodgers
Atkinson
Eliza
14-08
Protons
Argentina
Avera-Breslin
Mikayla
12-11
Electrons
Marlins
Avtzon
Rivkah
13-02
Electrons
Phillies
Ays
Audrey
17-09
Microns
France
Azoury
Georgeanna
18-06
Neutrons Beginners
2:30
Azoury
Mary
20-03
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Baer
Sammy
17-
Bantams
Celtics
Baigelman
Daniel
16-09
Juniors
Everton
Baigelman
Ella
18-11
Neutrons Regular
12:00
Bailey
Chloe
16-11
Quasars
Ireland
Bajus
Bryce
12-12
Seniors
Broncos
Baliff
Sam
15-09
Intermediates
Blackhawks
Bar
Jonah
16-08
Juniors
Manchester
Barish
Allie
13-07
Electrons
Blue Jays
Barish
Erica
13-07
Electrons
Blue Jays
Barkat
Junior
14-12
Intermediates
Bruins
Barnes
Eliza
16-06
Quasars
Sweden
Barnes
Owen
14-09
Intermediates
Devils
Barnes
Theo
15-08
Intermediates
Bruins
Barrett
Charlie
16-12
Juniors
Everton
Barron
Miriam
18-03
Neutrons Regular
12:00
Barzilay
Libi
16-11
Juniors
Manchester
Batchelor
Marcy
17-10
Microns
Belgium
Battaglia
Alessio
17-11
Bantams
Wizards
Bauer
Dylan
14-09
Intermediates
Devils
Bauml
Jacob
16-12
Juniors
Arsenal
Bayles
Teigen
13-04
Electrons
Braves
Bayles
Tennyson
13-04
Electrons
Braves
Baylson
Anya
12-06
Electrons
Marlins
Beaver
Beckham
17-11
Bantams
Bulls
Beaver
Dean
19-11
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Becker
Jayden
13-09
Seniors
Broncos
Beggs
Cole
16-03
Juniors
Tottenham
Belfi
Alexander
14-09
Intermediates
Flames
Belser
Logan
13-06
Seniors
Cowboys
Bennett
Averie
17-10
Microns
England
Bennett
Cassius
19-04
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Bennett
Harper
14-12
Protons
Mexico
Berdugo
Josh
14-05
Intermediates
Devils
Berg
Naveen
18-01
Atoms Advanced
9:30
Berg
Nico
18-12
Atoms Beginners
2:30
Berger
Kayden
16-07
Bantams
Pistons
Berger
Reyna
19-05
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Bergman
Hayden
19-12
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Berkowitz
Declan
18-01
Bantams
Bulls
Berman
Ashton
19-01
PeeWees Boys Morning
10:45
Berman
Caroline
18-01
Microns
Denmark
Berman
Ryder
16-08
Juniors
Tottenham
Berriche
Yasine
16-11
Juniors
Arsenal
Bertrand
James
11-06
Seniors
Rams
Betley
Maeve
14-05
Protons
Ghana
Bezak
Alexa
15-01
Protons
Ghana
Bezak
Ava
12-01
Electrons
Cubs
Bhagat
Prayas
14-11
Intermediates
Flyers
Bhatia
Lucas
14-04
Intermediates
Lightning
Black
Cameron
17-08
Bantams
Celtics
Bley
Ava
16-11
Quasars
Ireland
Blitz
Leo
14-11
Intermediates
Capitals
Blitz
Naomi
14-11
Protons
Brazil
Block
Emi
11-10
Electrons
Phillies
Block
Spencer
11-11
Seniors
Falcons
Bodie
Isabella
15-03
Protons
Argentina
Boerckel
Grace
16-01
Quasars
Norway
Boland
Laurel
17-06
Microns
Monaco
Boland
Milo
19-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Boni
Daniel
18-06
Atoms Regular
12:00
Botte
August
13-08
Seniors
Dolphins
Bourkadi
Noah
13-10
Seniors
Cowboys
Brand
Maevy
18-07
Neutrons Regular
12:00
Brawer
Max
14-05
Intermediates
Blackhawks
Breaux Flax
Gavin
15-12
Intermediates
Islanders
Breaux Flax
Kayla
12-01
Electrons
Phillies
Breckman
Julian
14-04
Intermediates
Islanders
Brein
Ava
17-01
Quasars
Norway
Brender
Alex
15-04
Intermediates
Lightning
Brennan
Kellan
16-03
Juniors
Everton
Briganti
Rebecca
14-04
Protons
Ghana
Briggs
Nicholas
11-09
Seniors
Patriots
Brodsky
Ayden
14-01
Seniors
Lions
Brogan
Charlee
18-02
Neutrons Advanced
10:45
Brooks
Shay
15-06
Protons
Mexico
Brosso
Juliet
14-05
Protons
Mexico
Broudy
Penn
12-12
Seniors
Eagles
Brown
Ben
15-12
Juniors
Aston Villa
Brown
Caleb
15-07
Intermediates
Capitals
Brown
Cameron
19-11
PeeWees Boys Morning
10:45
Brown
Joshua
17-08
Juniors
Aston Villa
Brown
Lilah
11-09
Electrons
Marlins
Bruno
Winnie
15-07
Protons
Australia
Bub
Adar
14-03
Protons
Mexico
Bull
Kane
14-08
Intermediates
Rangers
Bullen
Hunter
16-05
Juniors
Chelsea
Bullen
Summer
19-05
PeeWees Girls Morning
9:30
Burack
Abby
19-09
PeeWees Girls Morning
9:30
Burg
Natalia
17-10
Microns
Denmark
Burkhardt
Victoria
14-04
Protons
Ghana
Burkholder
Gus
16-08
Juniors
Chelsea
Burkholder
Lucas
19-09
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Burrows
Francesca
18-06
Neutrons Beginners
2:30
Butler
Will
17-09
Bantams
Spurs
Cahn
Asher
17-06
Bantams
Raptors
Cai
Andrew
16-05
Juniors
Everton
Cai
David
13-09
Seniors
Falcons
Calvello
Greyson
14-04
Intermediates
Blackhawks
Calvello
Hazel
17-07
Microns
Holland
Cambeiro
Theo
12-10
Seniors
Eagles
Campling
Jason
13-02
Seniors
Dolphins
Canna
Penelope
12-05
Electrons
Blue Jays
Canter
Daniel
15-10
Intermediates
Lightning
Cantor
Olive
18-01
Microns
Finland
Canuncio
Lexi
19-12
PeeWees Girls Morning
9:30
Cao
Austin
17-10
Bantams
Bulls
Cao
Leo
14-07
Intermediates
Rangers
Capone
Madeleine
17-03
Quasars
Spain
Careless
Brendan
16-02
Juniors
Liverpool
Carey
Madelyn
13-02
Protons
Brazil
Carey
Mason
15-07
Intermediates
Flames
Carnette
Maxine
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Carreon-Sanchez
Sofia
13-01
Electrons
Blue Jays
Carrera
Avery
14-04
Protons
Ghana
Carrera
Nolan
17-01
Bantams
Mavericks
Catterson
Frankie
18-04
Atoms Advanced
9:30
Charbonnet
Allie
14-03
Protons
Argentina
Charleston
Parker
17-08
Bantams
Pistons
Charney
Max
12-04
Seniors
Lions
Chase
Jack
13-03
Seniors
Broncos
Chatterjee
Rebecca
13-05
Electrons
Dodgers
Chatterjee
William
15-07
Intermediates
Kings
Chauhan
Shaurya
16-02
Juniors
Tottenham
Chelluri
Kailas
18-09
Atoms Regular
12:00
Chen
Aaron
16-09
Juniors
Manchester
Chen
Bradley
11-10
Seniors
Eagles
Chen
Connor
17-11
Bantams
Lakers
Chen
Ellen
16-08
Quasars
Ireland
Chen
Leo
19-06
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Chesbrough
Eddie
16-07
Juniors
Liverpool
Chiarelli
Franco
19-08
PeeWees Boys Morning
10:45
Childs
Langston
16-10
Juniors
Aston Villa
Chinen
Rosalie
13-08
Electrons
Blue Jays
Choi
Yuna
15-03
Protons
Cameroon
Chong
Arjun
18-02
Atoms Regular
12:00
Choyi
Livaansh
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Christopher
Madeleine
19-09
PeeWees Girls Morning
9:30
Chung
Sophelia
19-01
PeeWees Girls Morning
9:30
Clark
Eyal
17-
Bantams
Wizards
Clark
Joey
18-08
Atoms Beginners
2:30
Clark
Roi
17-
Bantams
Wizards
Clark
Zoe
19-01
PeeWees Girls Morning
9:30
Cohen
Benjamin
13-08
Seniors
Falcons
Cohen
Joey
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Cohen
Leo
17-01
Bantams
Lakers
Cohen
Mila
17-03
Quasars
Spain
Cohen
Nate
17-02
Juniors
Aston Villa
Collins
Samuel
14-01
Intermediates
Bruins
Congdon
Sophia
19-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Congdon
Tessa
18-05
Neutrons Beginners
2:30
Connelly
Bella
14-05
Protons
Argentina
Corrado
Mason
16-09
Quasars
Germany
Corrado
Millie
19-07
PeeWees Girls Morning
9:30
Corwin
Chase
17-03
Bantams
Raptors
Corwin
Leon
18-09
Atoms Beginners
2:30
Costelloe
Brayden
13-07
Seniors
Dolphins
Crawford
John
18-03
Atoms Beginners
2:30
Cresswell
Charlie
12-09
Seniors
Broncos
Crimaldi
Alivia
19-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Crimaldi
Elizabeth
17-10
Microns
Monaco
Crimmel
Mathis
16-04
Juniors
Tottenham
Crisman
Eliza
14-10
Protons
Brazil
Croke
Henry
16-01
Juniors
Chelsea
Cronin
Rose
12-04
Electrons
Blue Jays
Cullen
Rylan
17-04
Bantams
Mavericks
D'Ettorre
Ryan
13-03
Seniors
Broncos
Dabrow
Dara
19-01
PeeWees Girls Morning
9:30
Dagem
Tewodros
12-09
Seniors
Falcons
Dancis
Andrew
18-11
Atoms Advanced
9:30
Daniels
Brody
11-10
Seniors
Falcons
Danilewitz
Lielle
14-10
Protons
Brazil
David
Yonatan
19-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Davidson
Luke
16-10
Juniors
Arsenal
Davidson
Romy
18-08
Neutrons Advanced
10:45
Davis
Bennett
16-12
Bantams
Sixers
Davis
Brody
12-07
Seniors
Lions
DeFinnis
Andries
18-10
Atoms Regular
12:00
DeHennis
Quinn
15-06
Intermediates
Devils
DeLeon
Niko
18-
PeeWees Boys Morning
10:45
DeSipio
Carlo
12-06
Seniors
Cowboys
DeWitt
Milun
14-10
Intermediates
Rangers
Deming Bird
Calvin
14-04
Intermediates
Flyers
Dempsey
Riley
18-08
Neutrons Regular
12:00
Deng
Esme
15-09
Protons
Cameroon
Deng
Frank
12-09
Seniors
Falcons
Desai
Talin
14-03
Intermediates
Flames
Develin
Aubrey
15-04
Protons
Brazil
Develin
Elise
17-02
Quasars
Tecumseh
Devietti
Lilia
18-04
Neutrons Beginners
2:30
Dewis
Harry
17-10
Bantams
Bulls
Di
Chloe
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
DiDomenico
Lucy
16-05
Quasars
Germany
DiDonato
Cylus
13-04
Seniors
Patriots
DiGian-Gottshall
Olivia
16-
Quasars
Ireland
DiTrolio
Juliana
16-08
Quasars
Portugal
DiZio
Aubrey
18-08
Microns
Finland
Diaz
Michael
16-05
Bantams
Spurs
Dickinson
Asher
17-09
Bantams
Warriors
Dickinson
Nate
15-06
Intermediates
Capitals
Dierks
Eli
14-08
Intermediates
Devils
Dolsky
Logan
17-05
Bantams
Spurs
Dominguez
Ryan
18-01
Atoms Advanced
9:30
Dong
Sebastian
12-07
Seniors
Broncos
Doroshow
Sophie
17-03
Quasars
Germany
Dragann
Marcus
15-02
Intermediates
Capitals
Dribin
Noah
13-12
Seniors
Eagles
Driskell
Lucy
17-11
Microns
England
Duarte
Joaquim
14-
Intermediates
Flames
Duarte
Lara
14-
Protons
Brazil
Dubin
Noah
19-06
PeeWees Boys Morning
10:45
Duckett
Eleanor
15-05
Protons
Cameroon
Duckett
Linnea
17-09
Microns
Denmark
Duncan
Annie
17-06
Microns
Holland
Duncan
Brady
16-09
Juniors
Southampton
Duncan
Ryan
14-09
Intermediates
Kings
Earle
Paxton
16-11
Juniors
Arsenal
Edmiston
Alexandra
18-05
Neutrons Regular
12:00
Eggert
Paxton
16-11
Juniors
Tottenham
Elbaum
Ari
16-02
Juniors
Tottenham
Eldrich
Hadley
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Elkaim
Jonah
18-09
Atoms Advanced
9:30
Emberton
Martha
16-03
Quasars
Italy
England
Caleb
19-04
PeeWees Boys Afternoon
1:15
England
Georgia
14-09
Protons
Brazil
Erby
Elias
14-09
Intermediates
Devils
Ettalbi
Youness
14-01
Intermediates
Devils
Fabeny
Declan
17-07
Bantams
Spurs
Fafara-Kubin
Franek
16-06
Juniors
Liverpool
Fahey
Anna
19-01
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Fahey
James
16-06
Juniors
Chelsea
Fannin
Emma
12-12
Electrons
Dodgers
Farach-Tierney
Carmen
16-08
Quasars
Portugal
Fayed
Adam
13-08
Seniors
Rams
Fenkel
Zoe
12-02
Electrons
Marlins
Ferguson
Yasmeen
11-06
Electrons
Cubs
Fernandez
Kieran
14-06
Intermediates
Flames
Fernandez
Rowan
17-06
Bantams
Bulls
Fernandez-Reyes
Tomas
18-02
Bantams
Warriors
Ferreira
Amalia
16-02
Quasars
Ireland
Fick
Grant
18-04
Bantams
Lakers
Fields
Thomas
14-01
Intermediates
Devils
Fienman
Taylor
16-04
Quasars
Italy
Filippone
Anna
13-07
Electrons
Marlins
Filippone
Julia
11-10
Electrons
Marlins
Finberg
Ron
20-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Finberg
Ziv
17-06
Bantams
Bulls
Fischer
Jackson
17-10
Bantams
Warriors
Fischer
Lucy
13-10
Electrons
Braves
Fisher
Charlie
14-10
Intermediates
Blackhawks
Fisher
JP
16-12
Juniors
Aston Villa
Fishkind
Brody
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Fishkind
Hudson
16-04
Juniors
Southampton
Fleischman
Mika
18-04
Microns
Holland
Intermediates
Islanders
Ford
Robbie
18-12
Atoms Advanced
9:30
Foster
Sloane
19-08
PeeWees Girls Morning
9:30
Fox
Parker
18-07
Neutrons Advanced
10:45
Freedman
Cole
16-07
Juniors
Manchester
Fried
Waverly
14-10
Protons
Australia
Friedman
Ruth
19-05
PeeWees Girls Morning
9:30
Friedman
Viola
15-07
Protons
Australia
Froloshka
Gabriela
12-01
Electrons
Marlins
Fu
Sienna
18-12
PeeWees Girls Morning
9:30
Furxhiu
Bella
15-02
Protons
Australia
Furxhiu
Sofia
13-05
Protons
Australia
Gabriel
Naomi
14-08
Protons
Argentina
Galello
Emmy
16-07
Quasars
Norway
Galello
Lucy
15-04
Protons
Argentina
Gamarro-Bossone
Aidan
16-08
Juniors
Aston Villa
Gan
Tyler
13-10
Seniors
Cowboys
Ganetsky
Audrey
17-09
Microns
Holland
Ganetsky
Noah
14-11
Intermediates
Bruins
Gardner
Luca
18-03
Atoms Regular
12:00
Gaughan
Nate
17-12
Bantams
Spurs
Gawerc
Oliver
16-11
Bantams
Raptors
Gazey
Suhail
13-09
Seniors
Patriots
Geli
Jordi
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
Geli
Pau
17-10
Bantams
Warriors
Geller
Samuel
16-11
Juniors
Southampton
Gelles
Aria
16-11
Quasars
Tecumseh
Gelman
Eli
14-12
Intermediates
Lightning
Gerson
Sam
11-09
Seniors
Eagles
Gerstemeier
Hannah
14-11
Protons
Ghana
Getson
Brooklyn
16-07
Quasars
Norway
Getson
Peyton
16-07
Quasars
Norway
Ghupur
Alina
16-05
Quasars
Tecumseh
Gibbs
Jimah
15-01
Intermediates
Bruins
Gibson
Chase
14-12
Intermediates
Devils
Gilbert
Brendan
15-08
Intermediates
Rangers
Gilbode
Owen
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
Gilligan
Carter
15-04
Intermediates
Bruins
Gillman
Blake
18-02
Bantams
Celtics
Gillman
Noah
13-02
Seniors
Broncos
Ginsburg
Ethan
13-10
Seniors
Lions
Girson
Lazar
19-07
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Giugliano
Mila
14-
Protons
Australia
Givler
Dashiell
14-10
Intermediates
Avalanche
Givler
Sumaya
17-02
Microns
Monaco
Glessner
Hudson
16-03
Juniors
Manchester
Glickman
Edward
18-10
Atoms Advanced
9:30
Godoy
Carlos
15-09
Juniors
Manchester
Godwin
Lila
16-05
Quasars
Portugal
Goett
Hunter
14-01
Intermediates
Blackhawks
Goins
Robert
16-04
Juniors
Everton
Goktas
Deniz
15-10
Intermediates
Islanders
Goktas
Ediz
14-02
Intermediates
Islanders
Goldberg
Kaleb
16-03
Juniors
Liverpool
Goldfine
Julia
16-10
Quasars
Germany
Goldsmith
Sophia
15-11
Protons
Mexico
Goldwyn
Ari
14-02
Intermediates
Avalanche
Goldwyn
Benjamin
16-02
Juniors
Southampton
Goldwyn
Levi
19-07
PeeWees Boys Morning
10:45
Goldwyn
Matthew
18-11
Atoms Advanced
9:30
Goldwyn
Noam
16-04
Juniors
Arsenal
Golen
Zoe
17-12
Microns
Finland
Golkow
Ava
13-12
Electrons
Blue Jays
Gonzalez
Emma
18-10
Neutrons Regular
12:00
Gonzalez
Georgia
16-06
Quasars
Germany
Goodman
Ariadna
13-03
Electrons
Braves
Goodman
Sumayah
12-07
Electrons
Phillies
Goodwin
Harrison
15-02
Intermediates
Capitals
Gooray
Andiano
14-12
Intermediates
Bruins
Gosfield
Isaac
17-05
Bantams
Wizards
Goswami
Jay
14-01
Intermediates
Avalanche
Goswami
Serena
17-11
Microns
France
Goswami
Sonya
15-10
Quasars
Italy
Govberg
Cash
18-03
Bantams
Lakers
Goyins
Beau
17-10
Bantams
Warriors
Gradwohl
Calvin
17-12
Bantams
Celtics
Grainger
Ben
13-01
Seniors
Rams
Granquist
Lloyd
13-04
Seniors
Patriots
Granquist
Stan
16-02
Juniors
Chelsea
Grant
Henry
13-10
Seniors
Cowboys
Graupen
Dylan
15-11
Quasars
Italy
Green
Eliza
11-12
Electrons
Dodgers
Greenbaum
Isaac
15-03
Intermediates
Flyers
Greenberg
Ben
15-09
Intermediates
Lightning
Greenberg
Emily
13-11
Electrons
Cubs
Greenspon
Jack
18-04
Bantams
Lakers
Gregerman
Ezra
13-11
Intermediates
Flyers
Grigoli
Francesco
12-09
Seniors
Dolphins
Groenen
Elle
17-09
Microns
Belgium
Groff
Kai
13-08
Intermediates
Lightning
Grosik
Ollie
14-09
Intermediates
Flames
Grosik
Teddy
12-07
Seniors
Eagles
Grossman
Freddie
19-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Gruber
Leo
18-04
Bantams
Lakers
Grujic
Alix
17-05
Bantams
Mavericks
Gunther
Evie
16-07
Quasars
Germany
Gunther
June
17-05
Microns
Holland
Guoren
Emma
14-02
Protons
Argentina
Gupta
Arjun
14-05
Intermediates
Islanders
Gupta
Rishi
18-10
Atoms Beginners
2:30
GuzmanWebb
Eli
15-07
Intermediates
Islanders
Ha
Ethan
14-06
Intermediates
Flames
Haake
Amanda
16-08
Quasars
Spain
Haake
Vincent
18-08
Atoms Regular
12:00
Hadfield
Hannah
17-04
Microns
France
Hagarty
Josephine
13-08
Electrons
Phillies
Haines
Hudson
18-06
Bantams
Lakers
Hakimfar
Leo
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
Hall
Cameron
18-10
PeeWees Girls Morning
9:30
Hall
Emerson
18-11
Neutrons Advanced
10:45
Hamilton
Lane
17-11
Bantams
Lakers
Hamm
Miles
19-11
PeeWees Boys Morning
10:45
Hammonds
Jazzy
19-09
PeeWees Girls Morning
9:30
Han
Alan
14-05
Intermediates
Rangers
Han
Charles
16-06
Juniors
Liverpool
Handlin
Edith
18-02
Neutrons Beginners
2:30
Hannecart
Ethane
16-04
Juniors
Tottenham
Harding
Evan
19-09
PeeWees Boys Morning
10:45
Hardy
Brooks
12-03
Seniors
Lions
Harhay
Kiran
14-02
Protons
Argentina
Harhay
Nilan
16-07
Juniors
Arsenal
Harriger
Cavan
17-04
Juniors
Everton
Harrington
Olivia
18-02
Microns
Denmark
Harris
Ayana
13-04
Electrons
Marlins
Harris
Elizabeth
18-09
Neutrons Regular
12:00
Harris
Mason
13-01
Seniors
Cowboys
Harris
Wade
19-08
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Hartman
Avery
17-07
Neutrons Beginners
2:30
Hayden
Anderson
16-03
Quasars
Sweden
Hazell
Elizabeth
17-05
Microns
Monaco
He
Han
17-04
Bantams
Wizards
Heck
Katherine
16-09
Quasars
Italy
Hegde
Rei
17-08
Microns
Holland
Heit
Jack
17-09
Atoms Advanced
9:30
Hennessey
Beau
14-02
Atoms Advanced
9:30
Henry
Alexandra
12-02
Electrons
Marlins
Henry
Charlotte
16-07
Quasars
Tecumseh
Henry
Natalie
16-01
Quasars
Sweden
Henry
Zachary
16-11
Juniors
Southampton
Herman
Nathan
19-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Hermance
Hayes
16-
Protons
Cameroon
Hermance
Lillian
17-
Microns
Belgium
Hershon
Juliette
17-02
Quasars
Spain
Hersker
Rowan
19-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Higgins
William
15-09
Intermediates
Flames
Hill
Palmer
17-09
Microns
Denmark
Hirsch
Jake
18-09
Atoms Advanced
9:30
Hirsch
Nate
16-06
Juniors
Southampton
Hirshenhorn
Emilia
17-12
Neutrons Beginners
2:30
Hoeflich
Sophie
17-09
Microns
England
Hoffman
Ben
15-10
Intermediates
Flyers
Hoffman
Devorah
13-12
Electrons
Dodgers
Hoffman
Gavin
14-11
Intermediates
Flyers
Hofmann
Elizabeth
15-06
Protons
Cameroon
Holuba
Delaney
17-09
Microns
Belgium
Hopper
Brynn
11-10
Electrons
Cubs
Hoskins
Graeme
14-06
Intermediates
Islanders
Howey
Nash
12-04
Seniors
Broncos
Hoyt
Greyson
18-06
Atoms Regular
12:00
Hu
Ethan
18-10
Atoms Advanced
9:30
Hugo
Dylan
13-07
Seniors
Cowboys
Hugo
Emmy
11-05
Electrons
Marlins
Huynh
Vincent
17-07
Bantams
Mavericks
Hwang
Miles
18-06
Atoms Regular
12:00
Hypolite
Princeton
12-02
Seniors
Rams
Iberti
Louie
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Illfelder
Ben
13-05
Seniors
Broncos
Imbesi
Liam
15-01
Intermediates
Kings
Ingram
Hart
13-07
Electrons
Cubs
Isen
Ace
17-06
Juniors
Tottenham
Isen
Piper
18-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Itzenson
Penn
16-06
Juniors
Manchester
Itzenson
Rex
18-05
Bantams
Raptors
Izbicki
Ashley
17-05
Microns
France
Jackson
Adeline
16-02
Protons
Cameroon
Jackson
Archer
12-09
Seniors
Eagles
Jackson
Miles
18-02
Bantams
Lakers
Jacobs
Dean
19-11
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Jacobs
Jeremy
13-04
Seniors
Broncos
Jacobs
Noah
18-07
Atoms Beginners
2:30
Jacobs
Van
18-05
Atoms Beginners
2:30
Jaffe
Seneca
14-08
Protons
Argentina
Jain
Sejal
12-05
Electrons
Dodgers
Jain
Shreya
15-09
Protons
Ghana
Jamieson
Axel
13-04
Seniors
Falcons
Janvey
Nessa
17-
Quasars
Spain
Jayashekaramurty
Aiana
18-02
Neutrons Beginners
2:30
Jeftic
Leon
11-02
Seniors
Cowboys
Jerusik
Eva
18-03
Microns
Holland
Jones
Abigail
19-06
PeeWees Girls Morning
9:30
Jordan
Niall
14-07
Intermediates
Rangers
Jordan
Rhys
17-05
Bantams
Wizards
Joson
Crosby
12-10
Seniors
Dolphins
Kahana
Samuel
13-05
Seniors
Lions
Kallen
Pia
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Kalman
Ezra
16-10
Juniors
Arsenal
Kalman
Molly
18-10
PeeWees Girls Morning
9:30
Kamara
Joseline
18-03
Neutrons Beginners
2:30
Kamienchick
Ziv
17-08
Microns
Holland
Kanchwala
Sulaiman
17-06
Bantams
Pistons
Kaplowitz
Asher
15-08
Juniors
Manchester
Kassutto
Eli
17-09
Bantams
Celtics
Kates
Sebastian
18-07
Atoms Advanced
9:30
Katz
Ezra
13-05
Seniors
Rams
Katz
Gabriella
15-07
Protons
Brazil
Katz
Makayla
12-06
Electrons
Braves
Kauffman
Kaleb
14-05
Intermediates
Lightning
Kauffman
Olivia
17-02
Microns
Finland
Kay
Brody
19-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Kazan
Noah
14-11
Intermediates
Islanders
Ke
David
16-01
Juniors
Manchester
Keblusek
Owen
18-01
Atoms Advanced
9:30
Keenheel
Aavya
19-07
PeeWees Girls Morning
9:30
Keenheel
Ahaan
16-04
Juniors
Manchester
Keller
Hannah
15-06
Protons
Australia
Kemiktarak
Ediz
16-08
Juniors
Southampton
Kerber
Derek
13-09
Seniors
Rams
Kerstetter
Lincoln
12-07
Seniors
Dolphins
Keshet
Elijah
19-05
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Keshet
Lillian
17-11
Microns
Finland
Kesselman
Grey
16-09
Juniors
Manchester
Kesselman
Leo
17-10
Bantams
Raptors
Khalil
Zaydan
18-05
Atoms Beginners
2:30
Khan
Aiden
15-05
Intermediates
Islanders
Khang
Benjamin
17-06
Bantams
Pistons
Kiczek
Andrew
16-10
Juniors
Arsenal
Kiczek
Anna
14-08
Protons
Argentina
Kiel
Alex
17-09
Bantams
Bulls
Kiely
Penelope
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Killeen
Henry
18-02
Bantams
Celtics
Kim
Drew
16-06
Juniors
Aston Villa
Kimelman
Max
16-06
Juniors
Southampton
Kimelman
Viviene
17-12
Microns
Finland
Kinebrew
Vincent
15-06
Intermediates
Flyers
Kingston
Benedict
19-11
Atoms Beginners
2:30
Kinney
Abigail
17-02
Quasars
Spain
Kinney
Arthur
19-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Kirschner
Elianna
13-08
Electrons
Kitaeff
Theo
14-11
Intermediates
Devils
Klear
Ryder
18-07
Bantams
Raptors
Klein
Max
15-01
Intermediates
Flames
Klein
Saul
17-06
Bantams
Mavericks
Kleiner
Mia
18-06
Neutrons Regular
12:00
Kleiner
Rey
16-07
Quasars
Norway
Knepler-Pearl
Melilla
11-09
Electrons
Blue Jays
Kohanski
Ben
17-04
Bantams
Celtics
Kohli
Lily
15-06
Protons
Ghana
Kolonauski
Nate
18-12
Atoms Beginners
2:30
Kolonauski
Sara
14-03
Protons
Australia
Korff
Annabelle
16-04
Quasars
Germany
Korff
Cameron
18-07
Atoms Advanced
9:30
Kothari
Lev
20-05
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Kothari
Vera
13-09
Electrons
Blue Jays
Kozyak
Susannah
16-09
Quasars
Tecumseh
Krebs
Robert
18-01
Atoms Advanced
9:30
Krellner-Oathes
Calvin
15-05
Intermediates
Islanders
Krellner-Oathes
Tallulah
17-04
Microns
England
Krisciunas
Charlie
18-09
Atoms Advanced
9:30
Krisciunas
Genevieve
15-08
Protons
Brazil
Kudic
Odin
16-12
Juniors
Liverpool
Kuhnmunch
Molly
18-02
Neutrons Advanced
10:45
Kui
Tsz Kit
14-06
Intermediates
Blackhawks
Kulchinsky
Logan
16-05
Juniors
Chelsea
Kunkel
Ana
19-07
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Kursman
Cooper
12-12
Seniors
Broncos
Kursman
Liv
17-01
Quasars
Spain
L
Aden
17-08
Bantams
Mavericks
Laboudi
Adam
19-05
Atoms Beginners
2:30
Laing
Jade
14-08
Electrons
Blue Jays
Lake
Catriona
16-07
Quasars
Sweden
Lamelza
Nico
16-01
Juniors
Southampton
Lamm
Nathaniel
12-08
Seniors
Rams
Land
Peter
14-10
Intermediates
Capitals
Landau
Alexis
13-04
Electrons
Marlins
Landau
Zachary
16-07
Intermediates
Bruins
Landis
Reece
16-11
Juniors
Southampton
Landman
Emma
17-08
Microns
Holland
Lane
Maya
14-11
Protons
Ghana
Lang
Graham
15-07
Intermediates
Blackhawks
Langer
Adam
18-11
PeeWees Boys Morning
10:45
Langsam
Ethan
12-12
Seniors
Broncos
Langsam
Spencer
18-10
Atoms Advanced
9:30
Lanphier
Kirby
18-04
Microns
Belgium
Lanphier
Oakley
16-07
Protons
Cameroon
Lasater
Marshall
16-12
Juniors
Everton
Lass
Edward
15-08
Intermediates
Avalanche
Lau
Liam
18-07
Atoms Regular
12:00
Lawrie
Jack
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Lawson
Libby
18-04
Microns
Belgium
Lazarus
Madison
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Lazarus
Nathan
16-03
Juniors
Southampton
Lazovitz
Emma
12-04
Electrons
Braves
Lebovic
Jonah
15-09
Intermediates
Flyers
Lee
Hanbom
18-04
Atoms Beginners
2:30
Lee
Jackson
18-04
Atoms Regular
12:00
Lee
Taylor
19-12
PeeWees Girls Morning
9:30
Leichter
Wesley
18-04
Bantams
Raptors
Leichtner
Zachary
15-05
Intermediates
Blackhawks
Lejeune
Harvey
16-10
Juniors
Aston Villa
Leonard
Graham
18-07
Atoms Regular
12:00
Leonards
Clara
19-09
PeeWees Girls Morning
9:30
Levi
Eden
19-08
PeeWees Boys Morning
10:45
Levin
Ike
13-04
Seniors
Eagles
Levin
Lincoln
18-11
Atoms Advanced
9:30
Levy
Isabel
17-11
Microns
France
Levy
Jack
19-08
PeeWees Boys Morning
10:45
Levy
Sofia
18-03
Neutrons Beginners
2:30
Lew
Nathan
16-03
Juniors
Tottenham
Li
Aaron
11-06
Seniors
Rams
Li
Derek
19-
PeeWees Boys Morning
10:45
Li
Kathryn
13-12
Electrons
Cubs
Lian
Lucas
14-03
Intermediates
Blackhawks
Liao
Gavin
13-01
Seniors
Patriots
Libby
Jacob
11-10
Seniors
Lions
Libby
Max
13-08
Seniors
Lions
Liberatoscioli
Joey
14-07
Intermediates
Blackhawks
Liggett
Mackenzie
15-05
Protons
Ghana
Lin
Ian
15-05
Intermediates
Blackhawks
Lin
Joanna
15-01
Protons
Brazil
Lin
Macy
15-11
Protons
Mexico
Liss
Cameron
15-01
Intermediates
Lightning
Livengood
Henry
16-12
Juniors
Aston Villa
Livni
Dylan
16-12
Quasars
Sweden
Loewenstern
Amelia
16-11
Quasars
Portugal
Lopatin
Eden
16-08
Quasars
Italy
Lopatin
Samantha
19-04
PeeWees Girls Morning
9:30
Lopatin
Zoe
19-04
PeeWees Girls Morning
9:30
Lorenz
Adelaide
11-12
Electrons
Cubs
Lorenz
Freya
16-05
Quasars
Ireland
Lu
Eva
16-08
Quasars
Ireland
Lupton
Jack
18-01
Bantams
Lakers
Lutjens
Henry
18-05
Atoms Advanced
9:30
Lutsky
Isabelle
19-08
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Lyons
Edward
18-07
Atoms Regular
12:00
Lyons
Remy
14-04
Intermediates
Kings
Ma
Barron
17-09
Bantams
Mavericks
Ma
Claire
16-05
Quasars
Ireland
Maarouf
Safaa
15-11
Protons
Ghana
MacGregor
Fritz
16-02
Juniors
Aston Villa
MacGregor
Win
19-02
PeeWees Boys Afternoon
1:15
MacNichol
Edie
18-07
Neutrons Regular
12:00
Mackey
Kira
15-08
Protons
Mexico
Mackey
Pearse
17-07
Bantams
Mavericks
Madsen
Miles
16-07
Juniors
Chelsea
Magee
Liam
18-10
Atoms Advanced
9:30
Magnus
Bronson
18-12
Atoms Regular
12:00
Magnus
Liv
17-02
Microns
France
Maguire
Gianna
15-11
Protons
Ghana
Mahoney
Josie
16-11
Quasars
Portugal
Mahoney
Nate
18-09
Atoms Regular
12:00
Maldonado
Logan
18-11
Atoms Regular
12:00
Mandelbaum
Amit
14-10
Intermediates
Flyers
Mandell
Sydney
16-11
Quasars
Spain
Mann
Dylan
16-09
Juniors
Aston Villa
Mann
Paris
18-02
Neutrons Advanced
10:45
Mapes
Emerson
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
March
Victoria
12-03
Electrons
Braves
Marcus
Myles
12-10
Seniors
Dolphins
Marinzoli
Antonio
15-02
Intermediates
Kings
Marinzoli
Vincenzo
18-03
Atoms Advanced
9:30
Markley
Sebastian
14-09
Intermediates
Avalanche
Marmorstein
Jonah
13-01
Seniors
Cowboys
Marshall
Grace
19-02
PeeWees Girls Morning
9:30
Marshall
Miles
17-10
Bantams
Sixers
Martin
Teddy
13-05
Seniors
Eagles
Martinson
Asher
19-03
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Martinson
Isaac
15-05
Intermediates
Islanders
Massa
Noah
15-07
Intermediates
Kings
Matlin
Benjamin
14-11
Intermediates
Bruins
Matura
Colton
16-05
Juniors
Arsenal
McAllister
Noelle
17-06
Quasars
Sweden
McAllister
Nolan
19-08
PeeWees Boys Afternoon
1:15
McBride
Ella
17-11
Microns
Holland
McCaskey
Teddy
19-02
PeeWees Boys Morning
10:45
McClam
Henry
17-10
Bantams
Warriors
McDonald
James
17-10
Bantams
Pistons
McDonald
Josephine
16-03
Quasars
Portugal
McDonald
Victor
12-08
Seniors
Broncos
McGann
Max
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
McGovern
Lela
19-01
PeeWees Girls Afternoon
1:15
McGovern
Murphy
17-01
Bantams
Pistons
McGreevey
Jacob
13-08
Seniors
Eagles
McLaughlin
Claire
15-10
Quasars
Sweden
McLaughlin
Julie
17-05
Microns
Monaco
McNeeley
Bo
13-04
Seniors
Dolphins
McNeeley
Max
11-08
Seniors
Rams
Meccia
Eva
18-01
Neutrons Regular
12:00
Meccia
Riley
15-02
Protons
Brazil
Meehan
Evelyn
16-04
Quasars
Sweden
Mehta
Veer
14-12
Intermediates
Capitals
Meighan
Ashwin
15-01
Intermediates
Avalanche
Meighan
Kiran
17-05
Bantams
Mavericks
Mendez
Marco
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Mengel
Giavana
11-05
Electrons
Cubs
Metz
Sofia
13-
Electrons
Phillies
Meyers
Hera
18-10
Neutrons Regular
12:00
Miades
Luke
15-06
Intermediates
Kings
Middleman
Max
18-10
Atoms Advanced
9:30
Miguel
Emiliano
19-01
PeeWees Boys Morning
10:45
Miller
Ethan
12-03
Seniors
Lions
Miller
Gemma
19-01
PeeWees Girls Morning
9:30
Miller
Nora
16-10
Quasars
Italy
Miller
Siena
19-01
PeeWees Girls Morning
9:30
Millman
Hadley
16-08
Quasars
Germany
Mitkus
Jack
15-03
Intermediates
Bruins
Mitkus
Mason
17-02
Bantams
Pistons
Mitkus
Theodore
19-04
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Miyamoto
Yoshimaru
16-01
Intermediates
Avalanche
Mohan
Kai
18-04
Atoms Advanced
9:30
Monna
Amelie
18-07
Neutrons Regular
12:00
Monna
Grant
16-08
Bantams
Mavericks
Moon
Leon
18-03
Atoms Beginners
2:30
Moore
Douglas
16-09
Juniors
Tottenham
Moore
Ellen
16-03
Quasars
Italy
More
Mia
14-02
Protons
Ghana
Moreen
Zeke
18-08
Atoms Advanced
9:30
Morgan
Scarlett
18-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Morgan
Simon
15-12
Intermediates
Capitals
Morisseau
Paul
17-11
Bantams
Sixers
Muhammad
Amaru
12-03
Seniors
Dolphins
Muir
Owen
16-09
Juniors
Chelsea
Mulugeta
Mathias
14-06
Intermediates
Devils
Mulugeta
Yoni
17-02
Bantams
Spurs
Mundi
Avery
16-08
Quasars
Spain
Munley
Harper
16-11
Quasars
Spain
Namkha
Tenzin
11-12
Seniors
Cowboys
Nathan
Max
17-07
Juniors
Tottenham
Nathenson
William
17-01
Bantams
Sixers
Nevas
Sara
12-12
Electrons
Cubs
Nicolosi
Luca
15-05
Intermediates
Islanders
Niedosik
Grant
15-02
Intermediates
Devils
Nissim
Aden
14-08
Intermediates
Capitals
Nixon
Grayson
18-12
Atoms Regular
12:00
Niyogi
Avigyan
16-09
Juniors
Chelsea
Noor
Muhammad
16-03
Juniors
Chelsea
Nordstrom
Louis
18-11
Atoms Advanced
9:30
Nosal
Jane
16-03
Quasars
Norway
Numata
Haruki
15-02
Seniors
Dolphins
O'Neill
William
13-02
Seniors
Lions
O'Quinn
Aria
17-02
Microns
England
Oehlberg
Oscar
17-08
Bantams
Warriors
Oldt
Aiden
18-04
Atoms Regular
12:00
Onder
Deniz
13-04
Seniors
Cowboys
Ortega-Whitaker
Hugo
18-05
Atoms Advanced
9:30
Ortiz
Samantha
17-04
Microns
Monaco
Osorio
Benjamin
17-04
Bantams
Sixers
Ostrove
Julia
16-11
Microns
England
Ouerhani
Mohammad
16-11
Juniors
Arsenal
Oulad Daoud
Isaac
11-08
Seniors
Dolphins
Oxenberg
Jack
15-07
Intermediates
Flyers
Oxenberg
Nathan
18-12
Atoms Regular
12:00
Oxman
Eden
19-09
PeeWees Girls Morning
9:30
Padersky
Max
14-12
Intermediates
Kings
Palmiotto
Katharine
18-03
Neutrons Regular
12:00
Panossian
Aidan
15-02
Intermediates
Avalanche
Panossian
Camilla
13-10
Electrons
Braves
Panossian
Leah
18-01
Neutrons Beginners
2:30
Pardekooper
Evan
17-09
Atoms Advanced
9:30
Parks
Wesley
18-08
Atoms Regular
12:00
Paschos
Aris
16-08
Juniors
Everton
Pasqualino
Nicholas
11-09
Seniors
Falcons
Patel
Dev
18-10
Atoms Advanced
9:30
Patel
Jay
14-10
Intermediates
Capitals
Pellegrini
Marco
17-08
Bantams
Sixers
Pellegrini
Nico
15-12
Intermediates
Blackhawks
Peltzman
James
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Perl
Oren
13-09
Seniors
Lions
Perl
Samantha
16-02
Quasars
Italy
Perlman
Julius
19-04
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Pesin
Tyler
15-08
Juniors
Manchester
Pestronk
Alexandra
18-10
PeeWees Girls Morning
9:30
Peter
Thomas
19-05
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Peterson
David
15-05
Intermediates
Kings
Petersson
Emily
12-08
Electrons
Phillies
Petroff
Irene
14-09
Protons
Australia
Phan
Gwendolyn
12-08
Electrons
Phillies
Phimister
Henry
17-11
Bantams
Sixers
Pierce
David
17-01
Bantams
Sixers
Pietrzykowski
Max
13-10
Seniors
Patriots
Pigford-Pipkin
Yuri
18-05
Atoms Advanced
9:30
Pinto
Zachary
13-05
Seniors
Rams
Pinto-Le
Andrew
17-05
Bantams
Bulls
Pinto-Le
Anthony
14-12
Intermediates
Rangers
Pitonyak
June
15-12
Protons
Mexico
Poliak
Anna
15-01
Protons
Brazil
Pond
Gavin
11-06
Seniors
Falcons
Pond
Vera
13-11
Electrons
Cubs
Portnoy
Andrew
16-04
Juniors
Liverpool
Portnoy
Dylan
18-03
Atoms Regular
12:00
Posey
Connor
18-04
Atoms Regular
12:00
Posner
Judah
13-12
Seniors
Cowboys
Potts
Ruby
16-10
Quasars
Ireland
Pramatarov
Victor
14-09
Intermediates
Capitals
Pratter
Sophie
15-10
Quasars
Italy
Predoiu
Emily
20-06
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Prelack
Addie
16-08
Quasars
Germany
Prelack
Jordan
18-11
Neutrons Advanced
10:45
Press
Campbell
16-05
Protons
Cameroon
Price
Andrew
15-08
Intermediates
Bruins
Price
Harrison
15-09
Intermediates
Capitals
Price
Josh
18-09
Atoms Beginners
2:30
Prichard
Daniel
18-03
Bantams
Raptors
Pries
Liza
12-10
Electrons
Braves
Prusky
Jane
19-05
PeeWees Girls Morning
9:30
Pucci
Hazel
16-02
Quasars
Portugal
Pumphrey
Luke
15-07
Intermediates
Lightning
Pushinsky
Porter
11-10
Seniors
Lions
Qin
Nolan
16-05
Juniors
Tottenham
Qiu
Daniel
16-01
Juniors
Everton
Quigg
Isla
17-12
Microns
Belgium
Quintela
Mika
16-
Quasars
Spain
Rachlin
Asher
15-09
Intermediates
Islanders
Rachlin
Finn
18-03
Atoms Regular
12:00
Raes
Simon
16-11
Juniors
Liverpool
Rafi
Elyar
16-08
Bantams
Spurs
Ransom
Zane
16-10
Bantams
Spurs
Raza
Mo
12-05
Seniors
Eagles
Reed
Corbin
15-03
Intermediates
Avalanche
Reed
Josie
13-01
Electrons
Phillies
Reese
Beatrice
14-08
Protons
Argentina
Reichfeld
Gal
17-08
Bantams
Bulls
Reid
Ellis
16-07
Juniors
Arsenal
Reimel
Kaylee
14-03
Protons
Argentina
Reimers
Dexter
12-06
Seniors
Patriots
Repanshek
Ella
16-04
Quasars
Norway
Repanshek
Emilia
18-10
Neutrons Regular
12:00
Resnick
Hannah
17-02
Microns
France
Reynolds
Christian
17-10
Bantams
Spurs
Reznik
Erica
12-10
Electrons
Dodgers
Richards
Aquil
14-05
Intermediates
Bruins
Rieman
Chris
16-12
Juniors
Liverpool
Riis
Vivian
19-06
PeeWees Girls Morning
9:30
Rist
Gregory
12-02
Seniors
Rams
Rizvi
Asher
17-03
Bantams
Pistons
Rock
Francesca
14-01
Protons
Australia
Rockwell
William
13-01
Seniors
Broncos
Roder
Luca
16-11
Juniors
Chelsea
Rodner
Maxwell
13-02
Seniors
Rams
Rogevich
Ben
13-05
Seniors
Broncos
Roggio
Kieran
13-07
Seniors
Dolphins
Romalis
Joah
11-12
Seniors
Falcons
Roman
Liam
14-09
Intermediates
Devils
Ronquillo
Iris
13-05
Electrons
Marlins
Rosario
Elise
17-11
Microns
Holland
Rose
Charley
12-10
Electrons
Marlins
Rosenbaum
Teddy
19-08
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Rosenberg
Benjamin
19-12
PeeWees Boys Morning
10:45
Rosenberg
Noam
16-08
Juniors
Aston Villa
Rosenson
Hannah
18-12
PeeWees Girls Morning
9:30
Rosenthal
Ethan
16-02
Juniors
Everton
Rossi
Evan
15-04
Intermediates
Kings
Rovinsky
Nate
18-11
Atoms Advanced
9:30
Royal
Elon
19-05
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Rubin
Hadley
19-08
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Rubinroit
Jack
12-08
Seniors
Broncos
Rubinstein
Charlie
17-11
Bantams
Warriors
Ruppel
Ford
18-05
Atoms Advanced
9:30
Ruppel
Quinn
18-08
Atoms Advanced
9:30
Ruppel
Shane
19-10
PeeWees Boys Morning
10:45
Sachs
Stevie
19-09
PeeWees Girls Morning
9:30
Sagbaicela
Alexis
11-09
Seniors
Patriots
Saiman
Annael
13-04
Electrons
Dodgers
Saltzman
Rayna
16-04
Quasars
Germany
Same
Emily
18-06
Neutrons Regular
12:00
Sams
Emory
13-11
Seniors
Dolphins
Sams
Pax
18-
Atoms Regular
12:00
SanChirico
Zuzu
11-10
Electrons
Cubs
Sananman
Augustus
17-03
Bantams
Mavericks
Sanchez
Isla
14-09
Protons
Brazil
Sande
Leila
12-12
Electrons
Braves
Satchell
Kairae
15-08
Intermediates
Lightning
Saunders
Brooke
16-12
Quasars
Portugal
Savane
Ousmane
19-07
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Scarchilli
Alessio
15-09
Intermediates
Islanders
Schapiro
Archie
16-02
Bantams
Celtics
Schapiro
Mochai
13-11
Intermediates
Flyers
Schiffman
Levi
19-01
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Schmidt
Dylan
15-11
Intermediates
Flames
Schmidt
Lillian
14-04
Protons
Brazil
Schmidt
Max
13-
Seniors
Patriots
Schmittdiel
Tessa
12-10
Electrons
Blue Jays
Schneider
Celia
18-08
Neutrons Regular
12:00
Schneider
William
16-05
Juniors
Everton
Schoettler
Luna
15-07
Protons
Cameroon
Schwartz
Charlie
20-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Schwartz
Hunter
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Schwartz
Logan
17-02
Quasars
Spain
Sclafani
Marlena
16-11
Quasars
Tecumseh
Sclafani
Nicole
16-11
Quasars
Tecumseh
Scobell
Rosemary
19-02
Neutrons Regular
12:00
Scott
Baxter
16-11
Juniors
Chelsea
Sears
Calla
12-08
Electrons
Cubs
Seeherman
Sarah
16-01
Quasars
Sweden
Sekigawa
Harumichi
16-04
Juniors
Tottenham
Sensoy
Deniz
14-12
Intermediates
Rangers
Serena
Deni
17-07
Microns
Monaco
Sesay
Sekou
15-03
Intermediates
Flyers
Setrakian
Sebastian
16-10
Juniors
Southampton
Sevin
Ike
13-04
Seniors
Patriots
Shafer
Robby
17-04
Bantams
Sixers
Shah
Shyla
17-04
Microns
Monaco
Shah
Wali
16-02
Juniors
Everton
Sharkey
Blake
16-11
Quasars
Italy
Shaw
Finn
14-05
Intermediates
Lightning
Shaw
Ryder
18-10
Atoms Advanced
9:30
Shaw
Sawyer
18-11
Atoms Advanced
9:30
Shaykevich
Alex
19-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Shechtman
Ben
14-06
Intermediates
Kings
Shechtman
Levi
12-08
Seniors
Falcons
Sheehan
Patrick
14-06
Intermediates
Avalanche
Shemesh
Raphael
20-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Shenkman
Rea
19-10
PeeWees Boys Morning
10:45
Sherby
Eden
12-07
Electrons
Phillies
Sherby
Hannah
16-09
Quasars
Tecumseh
Sherlock
Ava
18-11
Neutrons Advanced
10:45
Sherlock
Hazel
19-12
PeeWees Girls Morning
9:30
Shin
Jonah
17-08
Bantams
Wizards
Shojaei
Daniel
17-05
Bantams
Spurs
Shusterman
Gabriel
14-12
Intermediates
Capitals
Silva
Cruz
19-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Sinensky
Naava
13-09
Electrons
Dodgers
Singh
Charlie
12-11
Electrons
Blue Jays
Singleton
Maya
13-09
Electrons
Phillies
Siswick
Sofia
16-08
Quasars
Germany
Skoff
Charlotte
14-05
Protons
Mexico
Smale
Ethan
17-04
Bantams
Lakers
Smartt
Harrison
16-01
Juniors
Liverpool
Smith
Ewan
16-10
Juniors
Liverpool
Smith
Reese
18-08
Neutrons Beginners
2:30
Smith
Tessa
16-04
Quasars
Portugal
Smith-Landry
Jasper
19-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Snyder
Micah
13-03
Seniors
Rams
Sokso
Alina
14-11
Protons
Mexico
Sokso
Milana
13-04
Protons
Mexico
Solderitsch
Will
15-10
Intermediates
Rangers
Song
Bowen
14-06
Intermediates
Rangers
Song
June
19-06
Neutrons Regular
12:00
Speidel
Louis
12-07
Seniors
Cowboys
Spencer
Charlie
18-08
Atoms Regular
12:00
Spencer
Gabrielle
13-09
Electrons
Braves
Spiegel
Jacob
11-12
Seniors
Patriots
Stanford
Harold
16-
Juniors
Aston Villa
Stanford
Oliver
17-06
Bantams
Warriors
Stark
Anna
11-03
Electrons
Phillies
Stein
Charlie
13-11
Seniors
Broncos
Stevens
Kai
14-05
Intermediates
Lightning
Stevenson
Gifford
12-11
Electrons
Braves
Stewart
Wells
16-04
Bantams
Pistons
Stockman
Emily
19-05
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Stoltz
Colin
11-07
Seniors
Falcons
Stone
Elliot
15-06
Intermediates
Rangers
Streeter
Cole
17-11
Bantams
Bulls
Strode
Kit
17-09
Bantams
Wizards
Strohsacker
Emma
18-11
Neutrons Regular
12:00
Stroup
Hallie
16-11
Quasars
Portugal
Stuckey
Eva
16-12
Microns
England
Stuckey
Juliet
18-11
PeeWees Girls Morning
9:30
Stulb
Lucy
17-08
Quasars
Tecumseh
Suda-Zuger
Felix
15-04
Intermediates
Islanders
Sun
Bethany
19-01
Neutrons Regular
12:00
Sunshine
Michael
17-08
Bantams
Raptors
Supalla
Milo
17-07
Bantams
Celtics
Swarbrick
Jocelyn
12-12
Electrons
Dodgers
Swarup
Maya
15-10
Protons
Ghana
Swift
Landon
19-03
PeeWees Girls Morning
9:30
Tam
Mason
12-08
Seniors
Eagles
Tanosaki
Jo
16-08
Juniors
Everton
Tarity
Maren
14-06
Protons
Australia
Tatar
Seth
13-06
Seniors
Rams
Tatterson
Kieran
11-10
Seniors
Lions
Tavani
Vincent
18-10
Atoms Advanced
9:30
Terranova
Max
19-06
PeeWees Boys Morning
10:45
Thomas
Elliot
14-08
Intermediates
Avalanche
Thorell
Lukas
14-12
Intermediates
Bruins
Thorell
Mia
17-02
Quasars
Tecumseh
Tilghman
Reese
17-09
Microns
Belgium
Tomkin
Miles
18-05
Bantams
Raptors
Tomkinson
Finn
16-05
Juniors
Aston Villa
Tomkinson
Sloane
14-05
Protons
Australia
Torchin
Ben
14-08
Intermediates
Devils
Toscano
Ellis
13-08
Seniors
Eagles
Townsend
Avery
13-12
Electrons
Blue Jays
Tran
Edward
18-02
Atoms Advanced
9:30
Trask
Ada
17-01
Microns
England
Trimble
Emmy
18-01
Neutrons Regular
12:00
Tritton
Benji
18-12
Atoms Beginners
2:30
Trout
Harper
14-03
Electrons
Cubs
Truitt
Adrian
18-01
Atoms Advanced
9:30
Tsao
Cam
17-01
Bantams
Celtics
Tszki
Kui
18-07
Microns
Finland
Turner
Abigail
15-10
Protons
Cameroon
Turner
Elijah
19-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Underwood
Macsen
14-11
Intermediates
Islanders
Uram
Coby
16-06
Intermediates
Flyers
Valenta
Jack
18-05
Atoms Advanced
9:30
Van Naarden
Eden
12-10
Electrons
Dodgers
Van Naarden
Tal
12-10
Electrons
Dodgers
Varki
Max
11-09
Seniors
Lions
Veneri
Ava
15-04
Protons
Ghana
Verrill
Max
16-08
Juniors
Chelsea
Vetter
Jacob
12-04
Seniors
Lions
Vibbert
Asher
13-12
Seniors
Dolphins
Vicente
Sophia
15-12
Protons
Mexico
Villani
Ana-Sophie
12-10
Electrons
Marlins
Vinci
Aiya
14-11
Protons
Argentina
Vinogradskiy
Sloane
20-01
PeeWees Girls Afternoon
1:15
Voutsinas
Lorelei
16-
Quasars
Ireland
Vrana
Vivienne
17-06
Microns
Monaco
Vyas-Kadakia
Samaira
16-10
Quasars
Norway
Wadhwani
Avani
18-06
Neutrons Regular
12:00
Waldhorn
Bracha
12-11
Electrons
Dodgers
Waldhorn
Leah
14-04
Protons
Mexico
Waldhorn
Moshe
15-10
Intermediates
Lightning
Walton
Inraheem
12-08
Seniors
Patriots
Wang
Aubrey
18-09
Atoms Advanced
9:30
Wang
Joanna
19-08
Neutrons Beginners
2:30
Warden
Louisa
18-04
Neutrons Regular
12:00
Warden
Nell
19-07
PeeWees Girls Morning
9:30
Watanabe
Takuma
15-12
Intermediates
Kings
Waters
Ava
17-04
Microns
Monaco
Webber
James
18-01
Atoms Regular
12:00
Webster
Evan
16-07
Juniors
Arsenal
Weibel
Caelen
13-01
Seniors
Dolphins
Weinberg
Esther
11-12
Electrons
Blue Jays
Weinberg
Oren
17-04
Bantams
Wizards
Weiner
Eli
15-05
Intermediates
Flyers
Weiner
Ella
13-04
Electrons
Braves
Weiner
Isabelle
18-02
Neutrons Regular
12:00
Weiner
Simone
16-11
Quasars
Germany
Weinstein
Alexander
12-02
Seniors
Lions
Weiss
James
12-07
Seniors
Patriots
Weiss
Jonah
11-10
Seniors
Falcons
Weiss
Landon
19-04
PeeWees Boys Morning
10:45
Weiss
Samuel
14-07
Intermediates
Flames
Weissman
Ali
16-07
Juniors
Everton
Weitz
Anna
14-04
Protons
Argentina
Weller
Dylan
16-04
Juniors
Liverpool
Werner
Isabelle
17-11
Microns
Denmark
Wheeler
Collins
19-06
PeeWees Girls Morning
9:30
Wheeler
Peyton
17-05
Microns
England
Whittemore
Henry
16-04
Juniors
Chelsea
Wickman
Brannen
13-07
Seniors
Rams
Wickman
Talinn
11-03
Seniors
Rams
Wiggins
Sahar
17-03
Microns
England
Wilkes
Felix
18-02
Atoms Regular
12:00
Wilkinson
Telsey
18-01
Neutrons Advanced
10:45
Williams
David
17-02
Bantams
Spurs
Williams
Rey
18-
Atoms Beginners
2:30
Wilson
Pierce
11-02
Seniors
Eagles
Wolf
Jamie
14-07
Intermediates
Lightning
Wong
Adam
15-08
Intermediates
Flames
Wood-Isenberg
Eliezer
16-07
Juniors
Manchester
Woodruff
Alanna
14-01
Protons
Mexico
Worrell
Ife
18-01
Neutrons Beginners
2:30
Worrell
Naim
19-09
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Wu
Yuchen
17-04
Bantams
Warriors
Wu
Yuwei
19-02
PeeWees Boys Morning
10:45
Wuetig
Elizabeth
17-09
Microns
France
Wuetig
Lilian
14-07
Protons
Cameroon
Wyatt
Caroline
18-01
Microns
Denmark
Wyatt
Elizabeth
16-02
Protons
Cameroon
Wynn
Reagan
11-11
Electrons
Cubs
Wyspianski
Conrad
16-06
Juniors
Arsenal
Yang
Amanda
16-02
Quasars
Norway
Yanoff
Alexandra
16-11
Quasars
Sweden
Yanoff
Avi
14-04
Intermediates
Flyers
Yilmaz
Arda
11-05
Seniors
Cowboys
Young
Lyle
18-01
Atoms Advanced
9:30
Young
Tahir
16-
Juniors
Southampton
Zahid
Leila
15-07
Protons
Australia
Zakheim
Brooke
16-05
Quasars
Italy
Zalewski
John
14-07
Intermediates
Flyers
Zamani
Sara
15-10
Protons
Mexico
Zane
Ava
15-11
Protons
Cameroon
Zane
Bradley
19-01
Atoms Regular
12:00
Zang
Kaylee
14-11
Protons
Ghana
Zator
Avi
18-08
Atoms Regular
12:00
Zatuchni-Trimble
Luca
20-05
PeeWees Boys Morning
10:45
Zeizel
Jaak
17-08
Bantams
Wizards
Zell
Ryan
19-06
PeeWees Boys Morning
10:45
Zervalis
Gregory
16-
Bantams
Pistons
Zervalis
Holden
19-
PeeWees Boys Afternoon
1:15
Zhang
Luke
18-06
Atoms Advanced
9:30
Zhang
Sophie
12-07
Electrons
Phillies
Zimich
Vivienne
16-07
Quasars
Tecumseh
Zohar
Azriel
19-03
PeeWees Boys Morning
10:45
Zwecker
Ben
15-07
Intermediates
Flames
Zwolak
Claire
12-11
Electrons
Cubs
Zwolak
George
15-04
Intermediates
Rangers
Web Page Designed And Maintained By:
Biff Sturla